Muziekje rust

Dag dames,

Ik ben de laatste tijd bijna niet meer hier te vinden ,omdat ik het onwijs druk heb en ik slapeloze nachten/dagen heb...ben over vermoeid!!
Toch blijf ik door gaan met bv ,omdat ik alles over heb voor me kleine en ik laat me niet kennen,want het komt waarschijnlijk wel weer goed!
We waren vandaag op bezoek geweest bij vrienden en die hebben ook 2 kleine kindjes.
1 van 2 jaar en 1 van 16maanden dus we krijgen veel advies en info wat natuurlijk heel fijn is.
Dus ik vertelden hoe het gaat...'s nachts geen enkel probleem als Daley slaapt.
Het probleem is echter alleen nog het inslapen en dan hebben wij hier alles onder controle.
Het inslapen kan soms echter wel dik 2uur duren en ja je raad het al na weer 2 uur moet Daley weer eten en eer dat ik slaap ben ik weer een uur verder dus ik slaap op een nacht 2uurtjes misschien iets langer als ik mazzel heb!!
Ik wist me geen raad meer tot dat ik Daley voor de eerste keer daar in een bedje deed en er een muziekdoosje zag hangen aan Dani´s bedje die is 16maanden.
Ik vroeg aan Denise wat het muziekdoosje in hield.
Wij naar boven en zij deed het muziekje aan en het waren volgels die floten een keer een kikker die kwaakte en zo ga ma door...echt een lente muziekje...en Daley ,die vond het heerlijk en die lag binnen 5 min in een wild vreemde bed te slapen...ik kon wel janken van geluk maar ook van verdriet dat ik als mama er weer een niet aan gedacht heb om zelf zon ding aan te schaffen...zucht!!
Nu had zij toevallig nog zon ding liggen en gaf die ons ten leen zodat we konden kijken of het baat heeft bij Daley.
Nu vanavond heeft hij al 2x voeding gehad en ja, hij viel na 5min a 10min in slaap...ONGELOOFELIJK!!
Ik krijg zo dadelijk een nacht van alleen maar rust en nog eens rust...ik kan niet wachten dus ik ga heerlijk vroeg naar bed en mij zie je er voorlopig ff niet meer uit me bedje verschijnen dan alleen voor voeding!!hihi

Liefs,

442 x gelezen, 0

reacties (0)



  • 2Wonders

    Enig idee waar je die kan kopen?